Život s nevyléčitelnou nemocí: Lidé říkali, že piju nebo jsem byla na botoxu, přiznala Markéta Konvičková

Život s nevyléčitelnou nemocí: Lidé říkali, že piju nebo jsem byla na botoxu, přiznala Markéta Konvičková

před rokem

24 min


Otékal jí obličej, měla výkyvy nálad, byla stále unavená. Zpěvačka Markéta Konvičková dlouho nevěděla, co se s ní děje, a dva roky chodila po vyšetřeních. Pak přišel ortel lékařů – nevyléčitelný karcinoid na vaječníku. Jak se žije s tak závažnou chorobou? O tom promluvila v podcastu (ne!)ZÁVISLÁ.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty