Otcové bez filtru: Moje slova mají obrovskou moc. Syn byl jako na obláčku, když jsem mu řekl, že jsem na něj pyšný

Otcové bez filtru: Moje slova mají obrovskou moc. Syn byl jako na obláčku, když jsem mu řekl, že jsem na něj pyšný

před 3 lety

49 min


František má dvě děti, Filip tři a Luboš sedm. Kdo je z nich nejtrpělivější a u koho doma je naopak Itálie? Bojí se, že něco ve výchově svých dětí pokazí? Daří se jim vždy dobře balancovat mezi rodinou a kariérou? A je pro otce těžší vdávat dceru nebo ženit syna? Po úspěšné debatě o mateřství si tentokrát Marie Moreno pozvala svého bratra, svého kolegu z Bez filtru a svého kamaráda, aby promluvili o radostech i strastech otcovství. V bonusové části rozhovoru na herohero.co/bezfiltrubonusy si můžete poslechnout rozhovor s jejich manželkami.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty