Nejsme lepší než král Herodes, ale máme lepšího Krále - Marek 6:14-29

Nejsme lepší než král Herodes, ale máme lepšího Krále - Marek 6:14-29

před 3 lety

40 min


Herodes měl větší strach z toho, jak by ho ostatní soudili než z toho, jak ho bude věčný Soudce vesmíru soudit. Je lepší být smířen s Bohem skrze pokání, a být vnímán ostatními jako slaboch, než mít respekt ostatních a být v nepřátelství s Bohem. Každý člověk se musí vyrovnat se skutečným zlem svého hříchu a také se svým stavem nepřátelství proti Soudci vesmíru. Více na bskplzen.cz Náš Instagram

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty