Startup není pro každého. Pokud nemáš rád adrenalin, raději se do něj nepouštěj, říká Petr Kováčik

Startup není pro každého. Pokud nemáš rád adrenalin, raději se do něj nepouštěj, říká Petr Kováčik

před 10 měsíci

34 min


Zakladatel studia Budeto a startupový investor Petr Kováčik ví, o čem mluví. Startupový svět sleduje už čtvrt století – jako zakladatel, investor i průvodce nových founderů. A má jasno: ne každý má na to, aby uspěl. „Startup je extrémně těžká disciplína. Stavíte něco, co nikdo nezná, a přitom čekáte, že za to budou lidi platit. Každý den balancujete nad útesem,“ říká v podcastu Brandstories.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty