
Koho bychom si vzali, s kým bychom jeli do Wroclavi a nebo poflakovali?
Koho bychom si vzali, s kým bychom jeli do Wroclavi a nebo poflakovali?
před 5 lety
3 min
To je mazec!
Odkazy
Web podcastuwww.evropa2.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/brzda-evropy-2-aneb-jakoby-show/koho-bychom-si-vzali-s-kym-bychom-jeli-do-wroclavi-a-nebo-poflakovali
RSS feed
https://api.youradio.cz/news/v1.0/shows/brzda-evropy-2-aneb-jakoby-show.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
