Businesswomen #01 – Leila Doukali

Businesswomen #01 – Leila Doukali

před 3 lety

22 min


Nová epizoda podcastu Podnikatelka se může pochlubit speciálním hostem – tentokrát v angličtině. Leila Doukali je předsedkyní AFEM, Asociace marockých podnikatelek. Po vystudování managementu na pařížské Sorbonně se Doukali, která pochází z rodiny orientované na byznys, vrátila domů a prakticky ihned nastartovala své vlastní podnikání v oblasti módy. Všimla si totiž, že v severoafrické zemi existuje obrovská díra na trhu oblečení pro ženy v byznysu. První obchod značky Variations otevřela v roce 1997. Dnes se z pozice lídra AFEM snaží pomoci ženám k dosažení jejich vlastních úspěchů v oblasti podnikání a k objevování nových možností.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2025 České Podcasty