
Brexit: ano, nebo ne? A taky: má být politik zábavný? (4)
Brexit: ano, nebo ne? A taky: má být politik zábavný? (4)
před 7 lety
31 min
Házíme si opět dvoueurovkou, byť tentokrát trochu s rozpaky. Je ta mince opravdu nestranná? Neměli bychom si házet nějakou neutrální, třeba japonským jenem? Nebo starou německou markou? Bohužel, jinou minci nemáme k dispozici. A naším tématem je dilema, které tento týden hýbe celou Evropou. Máme Borisi Johnsonovi spíše držet palce, anebo mu přát neúspěch? Jak z toho vyvázne Británie a jak Evropa? Velké sousto, i pro nás, kteří žádné vlastní názory nemáme.
Odkazy
Web podcastusoundcloud.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/cermak-stanek-comedy-podcast/brexit-ano-nebo-ne-a-taky-ma-byt-politik-zabavny-4
RSS feed
https://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:680633435/sounds.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!