
Metro jezdí v Praze od května 1974 a má hned několik zajímavých nej. Víte, kde je nejhlubší stanice?
Metro jezdí v Praze od května 1974 a má hned několik zajímavých nej. Víte, kde je nejhlubší stanice?
před 9 měsíci
2 min
Podzemní dráha v našem hlavním městě byla první a je doposud jediná v Česku. První plány pocházejí už z přelomu 19 a 20. století, se stavebním průzkumem se začalo za Protektorátu, ovšem skutečná stavba započala až v 60. letech.Všechny díly podcastu Česká NEJ můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Odkazy
Web podcastuwww.mujrozhlas.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/ceska-nej/metro-jezdi-v-praze-od-kvetna-1974-a-ma-hned-nekolik-zajimavych-nej-vite-kde-je-nejhlubsi-stanice
RSS feed
https://api.mujrozhlas.cz/rss/podcast/a2b27533-a3dc-342a-ad4c-111670c11fcf.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!