
#148: Prokop: ODS se tváří jako opozice, ale Prahu řídí už čtyři roky
#148: Prokop: ODS se tváří jako opozice, ale Prahu řídí už čtyři roky
před 24 dny
27 min
Kandidát hnutí ANO na primátora Prahy Ondřej Prokop v podcastu Chuť moci popisuje metropoli jako město dopravního chaosu, zhoršující se bezpečnosti a neřešeného bydlení. Kritizuje současné vedení Prahy za „dopravní armagedon“, nefunkční MHD, rostoucí počet bezdomovců i nedostatek městských bytů. Tvrdí, že Praha dnes „jen svítí a topí“, zatímco klíčové projekty se neposouvají.Prokop tvrdí, že současná koalice ODS a Pirátů selhala v řízení Prahy a místo řešení problémů jen hledá výmluvy. Kritizuje zdržování tramvají, nedostatek parkovacích míst i chaos kolem cyklopruhů. Vedle toho otevírá i téma bezpečnosti – mluví o drogách v centru města, zhoršující se situaci na Andělu nebo nedostatku policistů. Navrhuje posílit městskou policii, zavést turistickou policii po vzoru západních měst a motivovat strážníky městskými byty.Prokop tvrdí, že Praha za poslední roky nedokázala postavit prakticky žádné nové městské byty a že vedení města promarnilo miliardy korun bez reálných výsledků.
1
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/chut-moci/148-prokop-ods-se-tvari-jako-opozice-ale-prahu-ridi-uz-ctyri-roky
RSS feed
https://anchor.fm/s/ee2ba824/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
