Dostálová: Fiala na eurokomisaře? Byl by to majstrštyk a možnost získat významné portfolio

Dostálová: Fiala na eurokomisaře? Byl by to majstrštyk a možnost získat významné portfolio

před 3 lety

74 min


Premiér Petr Fiala jako kandidát na eurokomisaře? Navíc s podporou z hnutí ANO? V podcastu Chuť moci Thomase Kulidakise takovou možnost naznačila už téměř jistá lídryně kandidátky hnutí ANO do Evropského parlamentu Klára Dostálová. „To není o tom, že by skutečně něco řídil, ale z pozice té funkce, že byl premiér, tak by to pro Českou republiku mohlo být velmi zajímavé portfolio. Ale nevím, jestli se nad tím někdo až takhle strategicky zamýšlí,“ říká s tím, že možná za svá slova nebude pochválena. Jak hodnotí další možné kandidáty? Pusťte si celou epizodu.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty