
#25 Jsme v pořádku. O sebepřijetí.
#25 Jsme v pořádku. O sebepřijetí.
před 2 lety
17 min
Co kdybychom se přijímali zcela bez podmínek?
Ať už se cítíme jakkoliv, daří se nám jakkoliv, děje se cokoliv – máme se rádi a víme, že jsme naprosto v pořádku. O toto místo hlubokého sebepřijetí se poté můžeme opřít a lépe projít čímkoliv, co nás potkává, a více si užívat každého okamžiku života.
O tom jsem se rozpovídal v dnešní epizodě podcastu Čistá mysl.
Zmíněný odkaz na kurz pouštění emocí Nech to jít: https://aoravit.cz/kurz-emoce/
Odkazy
Web podcastuaoravit.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/cista-mysl/25-jsme-v-poradku-o-sebeprijeti
RSS feed
https://anchor.fm/s/e9039fa0/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
