Data Talk #73: Adam Hanka (Creative Dock)

Data Talk #73: Adam Hanka (Creative Dock)

před 2 lety

48 min


Do další epizody Data Talku přijal pozvání Adam Hanka z Creative Docku. S Hynkem Walnerem probere, co je corporate venture building, jak vyvážit rychlost inovací s potřebami trhu, jak se v "Creáči" dostali od dat k change managementu. Uslyšíte, jak neustále bádání na poli nových genAI stacků definuje nové kompetence nebo pracovní pozice. Probereme i Adamovi studia, jak se dostal přes zápal k datům do zahraniční anebo proč až v Creative Docku pochopil kvůli čemu neuspěl jeho doktorandský startup na computer vision.---Data Talk je komunita datových profesionálů.Kromě Data Talk podcastu děláme také DATA mesh meetupy, Data Day konferenci a posíláme weekly newsletter: https://www.datatalk.cz/news/Hlavními partnery Data Talk komunity jsou: intecs, Allwyn, BizzTreat, Colours of Data, Revolt.BI, EMARK, Carl Data Company, FLO, Miton, Direct, Data Brothers

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty