
Ajťák pekařem chleba: Můj kvásek je Bohouš, mluvím s ním a beru ho všude s sebou
Ajťák pekařem chleba: Můj kvásek je Bohouš, mluvím s ním a beru ho všude s sebou
před 6 lety
14 min
Každý chleba, co upeču, je originál, když si ho z časových důvodů někde koupím, tak mě to dost vytrestá. Svůj kvásek beru všude s sebou, vracel jsem se pro něj i 40 kilometrů, mluvím s ním, říká Lubomír Kobéda, který podniká s chlebovým kváskem a učí lidi péct. Máme hrozně rychlou dobu, lidé jsou netrpěliví, když peču, je to relax, zpomalím se, kvásek to vyžaduje, dodává.
Odkazy
Web podcastuwww.dvtv.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/dvtv/ajtak-pekarem-chleba-muj-kvasek-je-bohous-mluvim-s-nim-a-beru-ho-vsude-s-sebou
RSS feed
https://anchor.fm/s/310abb54/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
