
Postarejte se o sebe sami, stát to neudělá. Češi jsou finanční nevzdělanci, je nám dobře i pod rozbitým okapem, říká Vávra
Postarejte se o sebe sami, stát to neudělá. Češi jsou finanční nevzdělanci, je nám dobře i pod rozbitým okapem, říká Vávra
před 5 lety
4 min
Nejsme na tom po covidu tak špatně, inflace není katastrofální a cenu stavebního materiálu vláda není schopná ovlivnit, deficit ovlivní všechny stejně. Postarejte se o sebe, stát se o vás nepostará a tento stát už vůbec ne, vláda se pustila do boje o kupování hlasů, říká investor Radovan Vávra. Neumíme kapitalismus, umíme být spokojení i pod rozbitým okapem, říkáme si, že by mohlo být hůř, ale moc nám to nepomáhá si vydobýt zlepšení v tomto systému, jsme rádi v komfortní zóně, neumíme stávkovat a půjčujeme si na mejdany, dodává.
Odkazy
Web podcastuwww.dvtv.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/dvtv/postarejte-se-o-sebe-sami-stat-to-neudela-cesi-jsou-financni-nevzdelanci-je-nam-dobre-i-pod-rozbitym-okapem-rika-vavra
RSS feed
https://anchor.fm/s/310abb54/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
