
Magistrát zůstává pro veřejnost otevřený dva dny v týdnu
Magistrát zůstává pro veřejnost otevřený dva dny v týdnu
před 5 lety
1 min
Magistrát města Mostu bude vzhledem k přetrvávající epidemiologické situaci fungovat jako dosud. To znamená, že pro veřejnost bude otevřen v pondělí od 8 do 13 hodin a ve středu od 12 do 17 hodin.
Odkazy
Web podcastuwww.e-deniky.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/e-deniky-zpravy/magistrat-zustava-pro-verejnost-otevreny-dva-dny-v-tydnu
RSS feed
https://anchor.fm/s/4bc9a004/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
