
Film: "Asteroid City" - 60%
Film: "Asteroid City" - 60%
před 3 lety
14 min
Po "Francouzské depeši" jsem se domníval, že Wes Anderson se svým unikátním stylem již nemůže dál jít. V tomto filmu se mu podařilo jít ještě dál. Je to zajímavé, ale je to už moc přeplácané a nebaví mě to tolik jako jeho starší filmy.
Odkazy
Web podcastuwww.fuxoft.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/fukocast/film-asteroid-city-60
RSS feed
https://anchor.fm/s/7fc0dbc/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
