
Proč Češi neumějí dávat dýško?
Proč Češi neumějí dávat dýško?
před rokem
32 min
Jaká je správná výše spropitného? Kdy ho dát a kdy naopak vůbec? A čím si barmanka zasloužila spropitné 14 tisíc?Další díl podcastu Historky z hospody
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/historky-z-hospody/proc-cesi-neumeji-davat-dysko
RSS feed
https://anchor.fm/s/ffa38ff4/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
