
S6E95 | Sony vzdalo boj s hráči
S6E95 | Sony vzdalo boj s hráči
před rokem
132 min
To že tu GTA 6 mělo být mnohem dřív není jen názor hráčů, ale také vývojářů. Ze stolu byly shozeny tři verze hry, než se Rockstar propracoval k současnému stavu. Insideři poodhalují budoucnost Xboxu a Helldiveři přinesli demokracii do Sony. Podrobný rozbor novinek přinese další epizoda Indian ShowTime!
Odkazy
Web podcastuindian-tv.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/indian-showtime/s6e95-sony-vzdalo-boj-s-hraci
RSS feed
https://indian-tv.cz/podcast/showtime.xml
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
