
Tři americké banky to už mají za sebou. Jsou teď na řadě ty evropské?
Tři americké banky to už mají za sebou. Jsou teď na řadě ty evropské?
před 3 lety
24 min
S čím se potýkají banky a jak budeme problém řešit? Je rozumné nechávat peníze na účtech? Jak na to reaguje cena bitcoinu, dolaru a zlata? Vzdáme boj s inflací a podpoříme banky?
Kolabuje bankovní sektor? Co se děje s SVB | XTB analytický report:
https://go.xtb.com/visit/?bta=43106&nci=21561
Online trading konference 2023 | XTB Online Trading:
https://go.xtb.com/visit/?bta=43106&nci=21532
Odkazy
Web podcastuwww.investocka.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/investocka/tri-americke-banky-to-uz-maji-za-sebou-jsou-ted-na-rade-ty-evropske
RSS feed
https://anchor.fm/s/cfff3b68/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
