
RENTA a PASIVNÍ PŘÍJEM z AKCIÍ: Dividendové vs. akumulační strategie, co je lepší?
RENTA a PASIVNÍ PŘÍJEM z AKCIÍ: Dividendové vs. akumulační strategie, co je lepší?
před 2 lety
19 min
V tomto videu se podíváme na dvě hlavní strategie, jak čerpat rentu a pasivní příjem z akcií. 🔥 Zjistěte s čím Vám umím pomoct 👉 https://www.strif.cz
Probereme výhody a nevýhody dividendových titulů a akumulačních fondů. Zjistíte, jaká možnost je pro vás ekonomicky výhodnější a jaký vliv má na vaši psychiku a finanční stabilitu. Podělíme se o praktické příklady a zkušenosti našich klientů.
Hlavní body:
Co je renta a pasivní příjem z akcií?
Dividendové tituly: pravidelný příjem z dividend.
Akumulační fondy: reinvestice dividend a prodej akcií.
Ekonomické aspekty obou strategií.
Emoční a psychologické aspekty investování.
Praktické příklady a doporučení.
Pokud vás zajímá, jak si vybrat nejlepší strategii pro svůj pasivní příjem, sledujte toto video a nezapomeňte se přihlásit k odběru našeho kanálu!
Odkazy
Web podcastuwww.strif.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/jan-steininger-investicni-podcast/renta-a-pasivni-prijem-z-akcii-dividendove-vs-akumulacni-strategie-co-je-lepsi--1
RSS feed
https://feeds.soundcloud.com/users/soundcloud:users:1413582843/sounds.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
