
Do dvou let by v Praze mělo být na tisíc nabíjecích stanic pro elektromobily, říká Tomáš Jílek
Do dvou let by v Praze mělo být na tisíc nabíjecích stanic pro elektromobily, říká Tomáš Jílek
před 2 lety
13 min
Společnost Technologie hlavního města Prahy buduje v současné době nabíjecí infrastrukturu na stožárech veřejného osvětlení. „Elektromobilita hýbe světem a hlavní město Praha v tomhle ohledu nechtělo zaspat,“ říká generální ředitel společnosti Tomáš Jílek.Všechny díly podcastu K věci Štěpánky Duchkové můžete pohodlně poslouchat v mobilní aplikaci mujRozhlas pro Android a iOS nebo na webu mujRozhlas.cz.
Odkazy
Web podcastuwww.mujrozhlas.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/k-veci-stepanky-duchkove/do-dvou-let-by-v-praze-melo-byt-na-tisic-nabijecich-stanic-pro-elektromobily-rika-tomas-jilek
RSS feed
https://api.mujrozhlas.cz/rss/podcast/b8676ab0-e0dc-3a4e-8dc0-ef5bf8d1c348.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!