
O tlaku, který na sebe klademe a emoční nestálosti, která s tím může souviset
O tlaku, který na sebe klademe a emoční nestálosti, která s tím může souviset
před rokem
29 min
Ne nadarmo se říká, že leden a únor jsou nejdepresivnější měsíce. Nemáme energii, náladu ani chuť. To ale většinou nic nemění na tom, že máme POCIT, ŽE BYCHOM ENERGII MÍT MĚLI. Tento díl je o tlaku, o uvolnění, o emoční nestálosti, o nástrahách, jaké na nás číhají, pokud s tlakem nebudeme pracovat, a také o tom, jak nám tlak a emoční nestálost mohou překážet v běžném životě, ale také při práci s koňmi
IG: koucvsedle
www.koucvsedle.cz
Odkazy
Web podcastuwww.koucvsedle.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/kouc-v-sedle/o-tlaku-ktery-na-sebe-klademe-a-emocni-nestalosti-ktera-s-tim-muze-souviset
RSS feed
https://anchor.fm/s/fd4ab7f0/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
