
Netflix se propadl, už i Apple TV je lepší. Žebříčku nyní vládne Disney+
Netflix se propadl, už i Apple TV je lepší. Žebříčku nyní vládne Disney+
0
Disney+ ovládlo nový žebříček streamovacích služeb. Netflix skončil až čtvrtý a nestačil ani na Apple TV.
Odkazy
Web podcastumobilizujeme.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/mobilizujeme-cz/netflix-se-propadl-uz-i-apple-tv-je-lepsi-zebricku-nyni-vladne-disney
RSS feed
https://mobilizujeme.cz/feed
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!