
O2 postihl výpadek služeb. Češi hlásí, že nefunguje volání, SMS ani internet
O2 postihl výpadek služeb. Češi hlásí, že nefunguje volání, SMS ani internet
0
Operátor O2 má v Česku výpadek. Uživatelé si stěžují, že nemohou volat ani používat internet. Celou událost monitorujeme a zjišťujeme, v čem je problém.Přečtěte si celý článek: O2 postihl výpadek služeb. Češi hlásí, že nefunguje volání, SMS ani internet
Odkazy
Web podcastumobilizujeme.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/mobilizujeme-cz/o2-postihl-vypadek-sluzeb-cesi-hlasi-ze-nefunguje-volani-sms-ani-internet
RSS feed
https://mobilizujeme.cz/feed
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!