#4 Peter Urbanec - Lepší život

#4 Peter Urbanec - Lepší život

před 6 lety

8 min


Jaký je váš motiv? Proč děláte to, co děláte? A chcete být lepší? Chcete  dělat věci lépe, než je děláte? Klíč je poznat se. Objevit přednosti a objevit touhu. Jedině tak dosáhnete výsledků, kterých  chcete. Namluvil: Peter Urbanec https://peterurbanec.sk/ Web: https://tominator.cz/ Facebook: https://www.facebook.com/tominatorcz1/ Hudba: Empire State of My Mind, Canon in D

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty