
Jaká je podle mě nejlepší verze mě samotné? | OVERTHIKING
Jaká je podle mě nejlepší verze mě samotné? | OVERTHIKING
před 2 lety
34 min
Ahojte, já se jmenuji Eliška a chci vás pozvat Na kafe s Gráfičkou ☕️ - což je pokračování mého podcastu 🎧
V tomto podcastě overthinkuju nad tím jaká vlastně jsem a jaká bych chtěla být.
Tento opodcast už vyšel asi před měsícem na mém YT, tak je tady pro vás pro ty, kteří jste ho ještě neslyšeli.
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/na-kafe-s-grafickou/jaka-je-podle-me-nejlepsi-verze-me-samotne-overthiking
RSS feed
https://anchor.fm/s/dd931d94/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
