
Bonusík (1)
Bonusík (1)
před 6 lety
2 min
Moc Vás věechny zdravíme!!! Víme, že jsme trochu pozadu s vydáním nového dílu, ale už na něm pracujeme. Tady od nás máte alespoň takový malý "bonusík". Omlouváme se za ruch, ale nahrávali jsme v jedoucím vlaku a rouškách.
Odkazy
https://ceskepodcasty.cz/podcast/ne-herci/bonusik-1
RSS feed
https://anchor.fm/s/1f290c38/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
