
Akcie jako benefit pro zaměstnance. Proč je využívá málo firem?
Akcie jako benefit pro zaměstnance. Proč je využívá málo firem?
před rokem
43 min
Čeští podnikatelé volají po smysluplné právní úpravy zaměstnaneckých akcií. Loni se jich pod otevřený dopis vládě, v němž tuto podporu byznysu požadovali, podepsala dokonce 146. Byl mezi nimi i Vít Horký, zakladatel Czech Founders, který v podcastu Perspektivy Česka diskutuje s poslancem a stínovým ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem a vedoucím partnerem Maverics Tomášem Ditrychem. Společně rozebírají, proč je současná právní úprava zaměstnaneckých akcií nedostatečná a slabá, co by stát mohl mít z daňového zvýhodnění startupů a proč by Česko mělo hledat inspiraci pro podporu nového byznysu ve Španělsku.
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/perspektivy-ceska/akcie-jako-benefit-pro-zamestnance-proc-je-vyuziva-malo-firem
RSS feed
https://anchor.fm/s/faee735c/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
