
Trápení kvůli přezdívkám. Je na nich něco pozitivního?
Trápení kvůli přezdívkám. Je na nich něco pozitivního?
před 2 lety
27 min
PodcasT: Co jsou vlastně přezdívky, jak vznikají, jakou mají funkci a jaká je jejich historie? Dávat je v oddíle, nebo nedávat? Jaký dopad může mít udělení přezdívky bez rozmyslu? Jaká jsou naopak pozitiva při dávání přezdívek? Jak přezdívku vůbec můžeme udělit? O tom is povídá Mája Šafaříková a Ondřej Turek – Opičák.
Posloucháte podcasT Té / podcast T. Oddíly, spolky, děti, pedagogika a reportáže ze skautských i neskautských akcí, táborů, výletů nebo výprav.
Odkazy
Web podcastuwww.youtube.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/podcas/trapeni-kvuli-prezdivkam-je-na-nich-neco-pozitivniho
RSS feed
https://anchor.fm/s/f36c0b08/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
