
Mladí pijí méně, protože se bojí, že je někdo natočí. Adiktoložka o rozdílech ve „sjíždění se“
Mladí pijí méně, protože se bojí, že je někdo natočí. Adiktoložka o rozdílech ve „sjíždění se“
před 2 lety
45 min
Generace Z není zdaleka tak "prolitá" jako generace boomerů. Proč mladí pijí méně, jak se na tom podílí sociální sítě a čím si alkohol nahrazují? S psycholožkou Helenou Horálek z kliniky adiktologie 1. lékařské fakulty UK probíráme mezigenerační rozdíly v konzumaci různých typů drog. Nabízejí ještě politici novinářkám alkohol? Jak se pěstovala v devadesátkách marihuana v kukuřici? A co teď gumoví medvídci s HHC? Nechybí kvíz o názvech koktejlů za socialismu. Víte třeba, co to je lední medvěd, nebo semafor?
Odkazy
Web podcastuwww.spreaker.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/podcasty-hn/mladi-piji-mene-protoze-se-boji-ze-je-nekdo-natoci-adiktolozka-o-rozdilech-ve-sjizdeni-se
RSS feed
https://www.spreaker.com/show/4194705/episodes/feed
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
