Podcasty ze stopy #12 Jiří Hradil

Podcasty ze stopy #12 Jiří Hradil

před 4 lety

30 min


Severská kombinace je považována za královskou lyžařskou disciplínu.  Spojení skoku a běhu je atraktivní pro diváky a náročné pro samotné  závodníky. K úspěchu je potřeba skloubit výbojnost a vytrvalost.  Nové  Město má v této disciplíně řadu úspěšných závodníků. Třeba mistra světa z  roku 1925 Otakara Německého, Jiřího Beranovského – akademického mistra  světa z rok u 1930, Bohumila Kosoura – pětinásobného vítěze Zlaté lyže. A  také Jiřího Hradila, juniorského mistra světa z roku 1991, který bude  dalším hostem Podcastu ze stopy. Kromě své závodnické kariéry nám poví,  jak se v Novém Městě době daří vychovávat další mladé závodníky.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty