
Rozhovor s Benem Gonzálesem: Budu studovat v Americe
Rozhovor s Benem Gonzálesem: Budu studovat v Americe
před 5 lety
15 min
Studium v Americe? Příprava na maturitu? Je v Americe lepší školství? Na všechny tyto otázky nám dnes odpoví náš host, který rok bydlel a studoval v Americe a má plné právo porovnávat školství v Česku a v Americe.
Moderuje Jakub Krutina, student SSPŠaG.
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/praha-skolska/rozhovor-s-benem-gonzalesem-budu-studovat-v-americe
RSS feed
https://anchor.fm/s/561d8d54/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
