
Samy doma. Jak žijí ženy, které migrace nechala za sebou?
Samy doma. Jak žijí ženy, které migrace nechala za sebou?
před rokem
48 min
Magdalena Rojo napsala knihu Ženy, které zůstaly. Dává v ní prostor těm, jejichž partneři odešli do zahraničí za živobytím – ať už žijí v Etiopii, Indii nebo třeba Mexiku. Slovenská novinářka žijící v Oaxace mluví v Pulsu o tom, jak kniha vznikala, na jaké příběhy narazila i jaké kulturní překážky musela překonávat. Kniha letos vyšla i v češtině u nakladatelství Absynt.
Odkazy
Web podcastupuls.voxpot.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/puls-1/samy-doma-jak-ziji-zeny-ktere-migrace-nechala-za-sebou
RSS feed
https://anchor.fm/s/e4f04f58/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
