
PR: Myslím si, že jsem schopný hitnout tier 1 do dvou let. - RANKUP #14
PR: Myslím si, že jsem schopný hitnout tier 1 do dvou let. - RANKUP #14
před 2 lety
107 min
V dnešním díle přijal naše pozvání náš druhý host Oldřich "PR" Nový, který momentálně reprezentuje academy tým organizace MOUZ - MOUZ NXT. Jedna z nejúspěšnějších organizací na světě, která dlouhodobě vede i jejich úspěšný academy program, kde momentálně v jejich hlavní sestavě působí všichni odchovanci MOUZ NXT.
Děkujeme vám všem za podporu a tohle je s největší pravděpodobností poslední díl v letošním roce. Těšíme se na vás v roce 2024 a přejeme všem veselé Vánoce a šťastný nový rok!
https://herohero.co/rankup
Odkazy
Web podcastuanchor.fm
https://ceskepodcasty.cz/podcast/rankup/pr-myslim-si-ze-jsem-schopny-hitnout-tier-1-do-dvou-let-rankup-14
RSS feed
https://anchor.fm/s/e754fb7c/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
