
19_Měli bychom říkat pravdu? A chceme ji slyšet?
19_Měli bychom říkat pravdu? A chceme ji slyšet?
před 3 lety
12 min
Mlčeti zlato.Jen nehas, co tě nepálí.Pravda vítězí, ale dá to fušku. (citát Jana Masaryka) S tím bych se asi ztotožnila já :D. Co vy? Jak to cítíte?Mějte se krásně a buďte (na sebe i ostatní) laskaví <3Instagram https://www.instagram.com/rodicovske_ultra/Youtube https://www.youtube.com/@rodicovskeultra
Odkazy
Web podcasturodicovskeultra.buzzsprout.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/rodicovske-ultra/19-meli-bychom-rikat-pravdu-a-chceme-ji-slyset
RSS feed
https://feeds.buzzsprout.com/2177851.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!