Trek do Nepálu a výstup mimo komfortní zónu

Trek do Nepálu a výstup mimo komfortní zónu

před 13 hodinami

10 min


Sto šedesát kilometrů, sedlo Larkya La ve výšce 5 106 metrů, čerstvý sníh a žádný plán B. Martin Cígler popisuje cestu kolem Manáslu, která začala jako dárek k šedesátinám a proměnila se v poctivý výstup mimo komfortní zónu – s visutými mosty, výškovou nemocí, lavinou i nepálskou silvestrovskou afterparty. Zvukový záznam byl vytvořenýpomocí AI.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty