
Řehka: Mobilizace je úplně normální věc. Nechápu, proč je kvůli tomu panika
Řehka: Mobilizace je úplně normální věc. Nechápu, proč je kvůli tomu panika
před 3 lety
24 min
“Dlouho jsme žili ve falešném pocitu, že se nás válka netýká. Společnosti si zvykla, že si platí profesionální armádu, která se někam pošle, ale takhle to není,” říká v rozhovoru se Světlanou Witowskou náčelník Generálního štábu Armády ČR Karel Řehka. Podle něj by v případě vypuknutí válečného konfliktu mezi NATO a Ruskem neměli Češi spoléhat na to, že je pozice v centru Evropy ochrání.
Odkazy
Web podcastuwww.spreaker.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/spotlight-1/rehka-mobilizace-je-uplne-normalni-vec-nechapu-proc-je-kvuli-tomu-panika
RSS feed
https://www.spreaker.com/show/5781875/episodes/feed
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
