
#208 TEMNÁ STRANA EMPATIE - Empatie je cenná, ale má i negativa! Jsem taky trochu temný empatik
#208 TEMNÁ STRANA EMPATIE - Empatie je cenná, ale má i negativa! Jsem taky trochu temný empatik
před 3 lety
17 min
Mám silnou empatii a jsem za to rád. Má temné stránky, ale s těmi se dá pracovat. Řeknu vám jak!
Možná se jinde dočtete více negativ o empatii, ale tady jde o mojí dlouholetou zkušenost. Jak se moje empatie projevuje? Jak se přenesla i na moje děti? Vím o tom, čím empatie může člověku škodit. Je potřeba pracovat hlavně na sobě.
Odkazy
Web podcastuwww.youtube.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/starojda/208-temna-strana-empatie-empatie-je-cenna-ale-ma-i-negativa-jsem-taky-trochu-temny-empatik
RSS feed
https://anchor.fm/s/f4d920c/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
