Je lepší bydlet ve vlastním nebo v nájmu?
Je lepší bydlet ve vlastním nebo v nájmu?
před 3 lety
51 min
Jsou situace kdy může být i nájem dobrá alternativa. A proč v Česku tolik chceme své bydlení vlastnit. K tomu dnes i pár čísel a cenových porovnání. Tentokrát s Michalem Jaloveckým a Alešem Rodem.
Odkazy
Web podcastuwww.ekonomicke-stavby.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/stastny-dum/je-lepsi-bydlet-ve-vlastnim-nebo-v-najmu
RSS feed
https://www.ekonomicke-stavby.cz/data/podcast/stastny-dum/rss/itunes/stastnydum1.xml
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!