
Martin Navrátil: Na Antarktidě bylo -60 stupňů, V Kongu mě málem zastřelili, Byl jsem ve 185 zemích
Martin Navrátil: Na Antarktidě bylo -60 stupňů, V Kongu mě málem zastřelili, Byl jsem ve 185 zemích
před 3 lety
63 min
🎙️ Vítejte u prvního dílu našeho TAK Podcastu tentokrát s Martinem Navrátilem o jeho cestě na Jižní pól, cestování do netradičních zemí jako je Afghánistán, Severní Korea nebo třeba Turkmenistán a Kongo. Doufáme, že vás díl s Martinem bavil.
✅ Celou 3h dlouhou epizodu bez střihu a reklam najdete už teď na https://herohero.co/takpodcast
🚐 Pronajmi si jeden ze 700 karavanů na https://campiri.com – spolupráce
📲 Sledujte náš Instagram, ať se o nových dílech dozvíte jako první https://instagram.com/tak_podcast📲
Martinův Instagram: https://instagram.com/travelistan.sk
🎬 Grandiózní edit: https://instagram.com/vojtaascz/
🎥 Produkce podcastu: https://bezeslovproductions.cz & https://streamio.cz
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/tak-podcast/martin-navratil-na-antarktide-bylo-60-stupnu-v-kongu-me-malem-zastrelili-byl-jsem-ve-185-zemich
RSS feed
https://anchor.fm/s/da8715b0/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
