Václav Kudrna, obchodní ředitel SK Slavia Praha, přijal pozvání do podcastu Točna.

Václav Kudrna, obchodní ředitel SK Slavia Praha, přijal pozvání do podcastu Točna.

před rokem

31 min


Hostem třetí epizody podcastu Točna je Václav Kudrna, obchodní ředitel SK Slavia Praha 🟥⬜️ – čerstvého mistra české ligy.Ale pozor... oba moderátoři fandí Spartě! 🤯 Jak se povede rozhovor, když se střetne Letná a Eden? V přátelském duchu, se smyslem pro humor – a spoustou zajímavých informací.👉 Jak se plánuje přeprava fanoušků MHD na stadion?👉 Co všechno musí fungovat, aby zápasová logistika probíhala hladce?👉 A jak Vašek Kudrna nejraději jezdí sám – MHD nebo autem?🎧 Točna – podcast Sdružení dopravních podniků ČR, který se točí kolem všeho a všech ve světě MHD.Moderují: Kateřina Boušková a Slavoj DolejšKromě podcastových aplikací si můžete všechny díly pustit i jako video - https://youtu.be/c9PaZtNZZcQ

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty