
TMG #47 Game 7 bejby! A co trade Banea do Orlanda a prodej Lakers
TMG #47 Game 7 bejby! A co trade Banea do Orlanda a prodej Lakers
před rokem
104 min
Co nás bavilo ve finálové sérii a co očekáváme od sedmého zápasu? Zaplatilo Orlando moc za Desmonda Banea a co tím sleduje Memphis? Jak se do budoucnosti Lakers promítne nový vlastník Mark Walter? Příjemný poslech.Intro: Ain't Gonna Hurt Me No More by Rene Trossmanhttps://renetrossman.com/
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/two-man-game/tmg-47-game-7-bejby-a-co-trade-banea-do-orlanda-a-prodej-lakers
RSS feed
https://anchor.fm/s/f7c45a34/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
