
Firmě Nestlé se z Ruska moc nechce. Morální kodex se někde vytratil
Firmě Nestlé se z Ruska moc nechce. Morální kodex se někde vytratil
před 4 lety
9 min
Po invazi Ruska na Ukrajinu se některé mezinárodní značky stáhly rovnou samy od sebe, jiné chvilku počkaly a zjišťovaly, jak moc by to jejich zákazníky asi štvalo, a když zjistily, že dost, tak šly také. No a pak je jich tu pár, kterým se stahovat moc nechce. Patří mezi ně třeba Renault, který má své morální zásady obsažené už v logu a pak Nestlé, přes jejichž morální kodex sice neprošel černý mouřenín na Kofile, ale mrtvé ukrajinské děti jsou zjevně ještě „v pořádku“. Jenže můžeme se těmto korporátům a jejich honbě za profity i přes mrtvoly divit, když zároveň Evropa dál pokrytecky kupuje levnou ruskou ropu i plyn?
Odkazy
Web podcastuwww.youtube.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/udalosti-ludka-stanka/firme-nestle-se-z-ruska-moc-nechce-moralni-kodex-se-nekde-vytratil
RSS feed
https://feeds.transistor.fm/udalosti-ludka-stanka
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
