
Nejsem v chatovací skupině :-(
Nejsem v chatovací skupině :-(
před 3 lety
3 min
Dnešní příběh vypráví o tom, jaké to je, když nejste ve skupině, ve které si moc přejete být. Třeba v něm najdete inspiraci, jak si v takové situaci poradit.
Partneři projektu: ČSOB, Nadace O2, Nadace RSJ, studio AudioTech,
Uniqa.
Spolufinancováno Evropskou unií a Safer Internet Centrum ČR.
Odkazy
Web podcastuwww.linkabezpeci.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/utrzene-sluchatko-linky-bezpeci/nejsem-v-chatovaci-skupine
RSS feed
https://anchor.fm/s/d8d23574/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
