
Sněmovna už týden řeší, jestli je možné vložit lístek do obálky a poslat ho poštou
Sněmovna už týden řeší, jestli je možné vložit lístek do obálky a poslat ho poštou
před 2 lety
15 min
Podle Babiše by sněmovna měla řešit důležitější věci než je korespondenční volba. A tak ji na týden zablokoval, aby nemohla řešit vůbec nic.Pořiďte si hrnek s věčně žíznivou Marunou ☕eshop.denikalarm.cz/maruna-ma-zizen-hrnek/► Líbil se vám tento díl Všichni tady umřeme? Podpořte vznik dalších dílů na Darujme.cz: www.darujme.cz/projekt/1208706► Máte otázku nebo se chcete podělit o názor? Napište přímo Standovi na vsichnitadyumreme@denikalarm.cz► postprodukce: Mikuláš Odehnal
Odkazy
Web podcastua2larm.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/vsichni-tady-umreme/snemovna-uz-tyden-resi-jestli-je-mozne-vlozit-listek-do-obalky-a-poslat-ho-postou
RSS feed
https://feeds.transistor.fm/vsichni-tady-umreme
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!