
#63: Kocovina je vždycky zlá. Energetický „hooligan“ Jaroslav Čížek o blackoutu
#63: Kocovina je vždycky zlá. Energetický „hooligan“ Jaroslav Čížek o blackoutu
před rokem
28 min
Dalším hostem Vysokého napětí byl Jaroslav Čížek ze sdružení Realistická energetika a ekologie. Muž, který bývá označován za „energetického hooligana“, mluví o španělském blackoutu a fyzikálních limitech současné energetické politiky. „Fyziku se nikdy nikomu přechytračit nepodařilo,“ říká. Vysvětluje, proč je jádro jediná skutečná cesta k dekarbonizaci, jak ekonomicky i ekologicky selhává solární energie bez dotací a proč zelený vodík zůstane jen drahou iluzí.„Dopadne jako hliník. Odstěhuje se do Humpolce a tam zemře,“ říká Jaroslav Čížek, který byl hostem Michala Půra.Natočeno ve studiu Datarun!📈 | ODEBÍREJTE NÁS! https://www.youtube.com/@Datarun_cz🛍️ | OBCHOD!https://shop.datarun.cz👀 | MĚJTE O VŠEM PŘEHLED:Instagram Datarun X DatarunFacebook DatarunTiktok Datarun🤠 | MODERÁTOR MICHAL PŮR🤝 | HOSTJAROSLAV ČÍŽEK#datarun #vysokenapeti #energetika #podcastcz
Odkazy
Web podcastupodcasters.spotify.com
https://ceskepodcasty.cz/podcast/vysoke-napeti/63-kocovina-je-vzdycky-zla-energeticky-hooligan-jaroslav-cizek-o-blackoutu
RSS feed
https://anchor.fm/s/ec44c39c/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
