
11 - Stále o ní slyšíme, ale nikdo vlastně moc neví, co znamená!
11 - Stále o ní slyšíme, ale nikdo vlastně moc neví, co znamená!
před 2 lety
18 min
Stoupá? Ne. Konečně klesá!
Řeč je o repo sazbě, kterou nám média často předhazují ve spojitosti s výškou úroků u hypoték.
Co to ale je? Kde se zvala? Co vše ovlivňuje? Proč se o ní mluví v souvislosti s inflací?
O tom bude dnešní díl.
Odkazy
Web podcastumejzlikpavlacka.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/za-vodou-1/11-stale-o-ni-slysime-ale-nikdo-vlastne-moc-nevi-co-znamena
RSS feed
https://anchor.fm/s/f36e730c/podcast/rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
