Zprávy ze Zlínského kraje: Kam vyrazit na Boží hod na Zlínsku? Na zámek, do zoo nebo za obrovským betlémem v Horní Lidči

Zprávy ze Zlínského kraje: Kam vyrazit na Boží hod na Zlínsku? Na zámek, do zoo nebo za obrovským betlémem v Horní Lidči

před 4 měsíci

4 min


Na Boží hod vánoční se podle křesťanů slaví den narození Ježíše Krista. První svátek vánoční by měl být dnem rodiny, klidu a odpočinku.

Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
Odesláním souhlasíte, aby vám ČESKÉ PODCASTY zasílaly pravidelné e-mailové newslettery o novinkách. Tento souhlas udělujete na dobu neurčitou s tím, že jej můžete kdykoliv bezplatně odvolat prostřednictvím tlačítka v každém newsletteru.
O tom, jak s vašimi osobními údaji (tj. e-mailem) nakládáme, si můžete přečíst na stránce zásady ochrany osobních údajů.
© 2026 České Podcasty