
Poslankyně KDU-ČSL Pavla Golasowská pro Rádio Z: Chceme, aby zaměstnanci pobírali více než 60 % mzdy v rámci ošetřovného a to neomezeně.
Poslankyně KDU-ČSL Pavla Golasowská pro Rádio Z: Chceme, aby zaměstnanci pobírali více než 60 % mzdy v rámci ošetřovného a to neomezeně.
před 6 lety
4 min
Odkazy
Web podcastutalk.youradio.cz
https://ceskepodcasty.cz/podcast/zpravy-radia-zet/poslankyne-kdu-csl-pavla-golasowska-pro-radio-z-chceme-aby-zamestnanci-pobirali-vice-nez-60-mzdy-v-ramci-osetrovneho-a-to-neomezene
RSS feed
https://api.youradio.cz/news/v1.0/shows/zpravy-radia-z.rss
Přihlašte se k newsletteruLadíme české podcasty do dokonalosti. Buďte u toho s námi!
