• Facebook
 • Instagram
Logo podcastu: Ariel do ucha i srdce

Ariel do ucha i srdce

Ariel Rea - MUDr. Barbora Müllerová

Mluvené slovo pro tebe na téma seberozvoje, sebeléčení, souladu, spirituality a sexuality. Najdeš mě i na https://www.arielrea.cz

Apple Web 

Hodnocení

Moje hodnocení:

Skóre podcastu:

--

Ohodnoť podcast!

Skóre se objeví až podcast ohodnotí několik uživatelů. Měj chvíli strpení

Seznam epizod

 1. Logo epizody: 2 největší mýty o dětech
  2 největší mýty o dětech
  9. 11. 2022

  Dva největší mýty o dětech, které vnímám jako pro dětskou duši nejničivější. Jak to děti doopravdy mají a co si z toho můžeme vzít my, dospělí. Prozradím, že se podíváme na dětské vědomí a na to, jak to děti mají se sexualitou.

 2. Logo epizody: K čemu jsou nám touhy a proč si jich všímat
  K čemu jsou nám touhy a proč si jich všímat
  7. 11. 2022

  Co jsou touhy, odkud mohou vycházet a co to pro nás znamená? Které touhy jsou přímou linkou k naší duši? Jak se svými touhami pracovat? Jaká je naše nejhlubší a nejdůležitější touha?

 3. Logo epizody: Jak se dějí zázraky + můj skutečný příběh
  Jak se dějí zázraky + můj skutečný příběh
  10. 9. 2022

  Povídání z lesa o zázracích a zázraku, který se mi stal. V pozadí uslyšíš šumění stromů ve větru. Léčivý prostor jurty, kde jsem s milovaným mužem strávila několik dní, jsme skrze naši lásku, čistou energii a tento zázrak posílili a obohatili. Kdybys chtěl zavítat na toto místo, najdi si Jurtička Ernestýna, hora Godula, Beskydy.

 4. Logo epizody: Jak zlepšit svůj život - rovina prožívání
  Jak zlepšit svůj život - rovina prožívání
  1. 7. 2022

  Ukážu ti dva způsoby, jak můžeš měnit své prožívání ve prospěch toho pozitivního, i když situaci, ve které jsi nebo takzvanou životní realitu v dané chvíli změnit nemůžeš. Názorně a jednoduše. Mnoho najdeš i na mém webu zde: Ariel Rea

 5. Logo epizody: Krystalové léčení aneb s kým spím
  Krystalové léčení aneb s kým spím
  25. 2. 2022

  Ukážu ti jednu z možností, jak můžeš velmi jednoduše využívat působení krystalů a kamenů pro své léčení a ozdravení. Ještě doplnění: 1. Působení krystalů můžeš posílit vložením záměru. Třeba tak, že krystal požádáš o to, aby ti pomohl. Je lépe, když budeš konkrétní. 2. Krystaly je potřeba čas od času energeticky očistit a ideálně i nabít. Pozor, ne všechny krystaly mají rády vodu a slunce. 3.